شـمـا در ایـنـجـا هـسـتـیـد:  تیوب » لوله فین دار
لوله فین دار

 

لوله فین دار
کاربرد این لوله ها در کندانسورها و چیلرهای جذبی و سیستمهای راندمان بالا می باشد. این لوله ها دارای فین خارجی با سطح داخلی ساده می باشد. تعداد فین ها از 19 الی 50 فین در اینچ قابل تولید می باشد.

جنس این لوله ها ازمس ، آلیاژهای مس و کربن استیل و بر اساس درخواست مشتری می باشد.


از انواع دیگر لوله های فین دار تولیدی این شرکت مدل EXTRUDE را می توان نام برد:

این نوع لوله ها مقاومت بالایی در برابر خوردگی، شرایط سخت فیزیکی ،تحمل حرارت بالا،قابلیت شستشوی آسان ، عملکرد خوب و عمر طولانی را دارند.امکان زنگ زدگی در زیر ساختهای پره ها وجود نداشته و برش لوله ها در اندازه های مورد در خواست مشتری می باشد.

جنس لوله و پره در این نوع لوله فین دار بسیار متنوع و مختلف می باشد به شکلی که در دو جنس مختلف و مطابق با فاکتورهایی نظیر ، فشار، قطر داخلی لوله ، قطر خارجی لوله و ضخامت لوله بر روی یکدیگر طراحی و تولید گردد.اندازه قطر لوله ها معمولا 5.8(پنج و هشت دهم)، 3.4 (سه و چهار دهم)، 1 ، ¼1، ½1و 2 اینچ می باشد. جنس لوله ها و جنس پره بصورت دلخواه و مطابق با نیاز مشتری طراحی و تهیه می گردد .تعداد پره ها بصورت معمول : 11،10،9،8 عدد درهر اینچ می باشد. ضخامت پره :بصورت متوسط 4/0 میلیمتر- طول لوله و قابلیت برش مطابق با در خواست مشتری می باشد.

قابل ذکر است شرکت پتروکاسپین آمادگی خود را جهت طراحی، ساخت و تامین انواع دستگاههای فین زنی بصورت High Finned ,Low Tinned با تکنولژی داخلی و خارجی دارا می باشد.کلمات کلیدی

ورق فولادی , فروش ورق فولادی , ورق فولادی 316 , قیمت ورق فولادی , لوله خرطومی آلومینیومی , ورق فولادی درزدار , ورق فولادی بدون درز , ورق فولادی 321